Mam na imię Sylwia

i tak jak Ty codziennie słyszęMamo!am 

Uczę kobiety samodzielnego bilansowania posiłków, bez liczenia kalorii. Pomagam odnaleźć się w gąszczu sprzecznych ze sobą porad, które często przyszła mama słyszy z różnych stron.
Dostarczam wiedzy i inspiracji w postaci przepisów oraz gotowych trików, które sprawdziły się u mnie i u moich pacjentek.
Więcej o mnie
Jestem dietetykiem zajmującym się żywieniem mam oraz dzieci. Sama również jestem mamą, a także przedsiębiorcą.
Od 2014 roku zajmuje się tematyką żywienia dzieci do 6-tego roku życia, kobiet w ciąży i karmiących. Początkowo prowadziłam warsztaty edukacyjne i kulinarne na terenie całej Polski w żłobkach i przedszkolach, a kontakt z tak wieloma mamami i dziećmi do dziś jest dla mnie wielką inspiracją. Zobaczyłam na własne oczy, jak dużo niepewności i strachu przed popełnianiem błędów towarzyszy rodzicom w temacie żywienia ich dzieci. Ilość mitów, z jakimi musieliśmy się wspólnie zmierzyć, była ogromna. Jestem również współautorką̨ kilku poradników o żywieniu przedszkolnym, dlatego masz pewność́, że wiem co smakuje dzieciom.
Z małej sali przedszkolnej przeniosłam się na sale wykładową, gdzie szkoliłam lekarzy pediatrów i położne jak radzić sobie z ulewaniami, kolkami i zaparciami wśród małych dzieci, poprzez odpowiednie odżywianie i bez użycia farmakologii. Jako ekspert ds. żywienia niemowląt, konsultowałam trudne przypadki kliniczne. Przez 2 lata współpracowałam z firmą Medforum prowadząc webinaria o żywieniu dzieci dla lekarzy pediatrów.

Największe doświadczenie i możliwość sprawdzenia
wiedzy teoretycznej z praktyką dało mi zostanie mamą.
Jestem mamą wspaniałego (i nierzadko upartego) Igora.

Macierzyństwo to dla mnie najpiękniejsza i najtrudniejsza rola. Sporym wyzwaniem było dla mnie połączenie bycia mamą z byciem właścicielką firmy cateringowej, która powstała z mojej pasji do gotowania i tworzenia. Również dzięki tej pasji stworzyłam zbiór prostych przepisów dla całej rodziny, na dania gotowe w 30 min.
Jak współpracować?
Na swoim koncie mam kilka audycji w Polskim Radio, występy w Dzień Dobry TVN, Pytanie na śniadanie oraz w programie Ziarno.

Jak mogę Ci pomóc

Blog

Na blogu zmieszczam wiele przydatnych materiałów i wiedzy, które ułatwią Ci odnalezienie się w gąszczu
Przechodzę do bloga

Konsultacje

W trakcie konsultacji pokażę Ci sposoby na rozwiązanie Twojego problemu, jeśli go zdiagnozujemy, a także ułożę foodbook dopasowany do Twoich potrzeb.
przejdź do sklepu

Współpraca

Opracowane przeze mnie foodbooki oraz konsultacje z pewnością pomogą Ci przejść przez problem, a mi dadzą kolejną motywacje do dalszego działania.
Przejdź do współpracy
Zapisz się do Newslettera!

Bądź na bieżąco i otrzymuj unikatowe treści, niepublikowane na moich social mediach.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram